ما که هستیم

برای داشتن توانایی رقابت در دنیای تجارت امروز با وجود تکنولوژی های پیشرفته، شناخت مشتریان و ایجاد حس رضایت و وفاداری مهمترین اصل می باشد که شرکت ها باید به آن توجه کنند. در این راستا بهره گیری از مشاوران مدیریت ارتباط با مشتری و استراتژی سازمانی در کنار برنامه ریزی های مالی و فروش، نقش عمده ای ایفا می کند.

CRMYAR با هدف به کارگيری تجرييات خود علاوه بر بهبود و استقرار فرآیندهای سازمانی مشتری مدار، در تلاش است شرکت ها را با سياست ها و استراتژی های مؤثر در جهت گسترش فرهنگ مشتری مداری و چگونگی ايجاد تجربه خوب مشتری آشنا سازد.
ما آمده ايم که در کنار شرکت ها راه را برای داشتن فرصت هاي فروش بيشتر و مشتريان خوشنود هموار کنيم و ما در تيم مشاورین CRMYAR، مشاوره کسب کار را در راستای ايجاد بيشترين بهره وری در سازمان ها و مشتری مداری ارائه می نماییم.

چيزي را ميتوان مديريت کرد که قابل اندازه گيري باشد!

امروزه داده ها با پیشرفت فناوری‌های ذخیره‌سازی و عموماً به‌خاطر تولید داده‌‌ توسط تجهیزات و ابزارهای مختلف دیجیتال در حال افزايش است، بنابراين نيازمند توسعه زیرساخت های فنی برای مدیریت داده و رشد آن در بخش هایی نظیر جمع آوری، ذخیره سازی، جستجو، به اشتراک گذاری و تحلیل می باشیم.
مدیریت و طراحی مسیر داده ها با قابليت تحليل داده و هوش تجاري با کمک ااز ابزار های موجود این امکان را به ما می دهند تا بتوانیم نتایج حاصل از فعالیت های کسب و کار خود را به صورت شفاف و کاملا در دسترس جهت تصمیم گیری داشته باشیم. این موضوع باعث می شود تصمیمات ما با نگاهی دقیق و آینده نگرانه باشد.

 

رضایت مشتری

اعتماد

وفاداری مشتری